כל מה שצריך לדעת על

הצהרת נגישות

עמותת אוטיזם אונליין, ע.ר 580776763 (להלן: "העמותה") עושה כל מאמץ לספק למשתמשיה נגישות לפלטפורמות שהיא מפעילה, בצורה שוויונית ומכובדת, בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות, התשנ"ח-1998 (להלן: "החוק") ולחקיקת-המשנה שהותקנה מכוחו.

1. אתר האינטרנט שמפעילה העמותה נגיש, ומאפשר בתוך-כך לבעלי-מוגבלויות וצרכים מיוחדים, להנות מעיון ושימוש במידע, ככל גולשת וגולש אחר.

2. באתר זה הושקעו מאמצי נגישות מיוחדים ובהתאם לכך האתר מקיים את דרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג-2013. וההתאמות בוצעו על-יסוד ת"י 5568 לנגישות תכנים במרשתת ברמה הנדרשת (AA ועל-פי WCAG 2.0). ההתאמה הגבוהה ביותר לכלי-הנגישות, היא באמצעות דפדפן chrome מבית google.

3. האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוסי השימוש במקובלים להפעלה עם מקלדת, בעזרת מקשי החיצים, ENTER ו-ESC, לשם יציאה מתפריטים וחלונות.

4. האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש אדפטיבי בטלפונים חכמים.

5. בעבור חווית גלישה אופטימלית עם תוכנת הקראת מסך, מומלץ להשתמש בתוכנת NVDA מעודכנת.

6. הוראות אינן מסתמכות על צבע, צורה, או מיקום על המסך. כמו כן, צבע אינו אמצעי יחידי – צבע אינו משמש כאמצעי החזותי היחיד להעברת מידע, סימון פעולה, בקשת תגובה, או הבחנה בפרט חזותי.

7. ניגודיות צבעים: עבור כל הטקסטים בעמוד קיים יחס-ניגודיות גבוה של לפחות 4.5:1. עבור מקומות בהם, מטעמי עיצוב אין יחס ניגודיות זה הטמענו כפתור, בפיתוח מותאם ספציפית עבור אתר זה, המאפשר שינוי ניגודיות.

8. אין באתר סרטונים או אנימציות מהבהבות, אין אלמנטים מבוססי זמן, ואין סרטונים המצריכים כתוביות.

9. משרדי העמותה נגישים לחלוטין על-פי כל תקני הנגישות הנדרשים בחוק.

10. העמותה ממשיכה כל העת לפעול לשם הנגשת שירותיה. ובתוך-כך, תקבל ברצון כל פניה או הצעה לשיפור, שביסודן פוטציאל תרומה להנגשת שירותיה לכלל הציבור.
אחראי נגישות בעמותה: עו"ד עופר סולר. ליצירת קשר: 072-3340001

אוטיזם אונליין